ico infoInformujemy mieszkańców Niska, że od dnia 18 maja 2018 roku ul. 3-go Maja w Nisku na odcinku od ul. Mickiewicza do ulicy Głowackiego jest już przejezdna.

Dotychczasowa zmiana organizacji ruchu podyktowana była remontem nawierzchni. Realizacja inwestycji prowadzona była przez firmę „Inżdróg” ze Stalowej Woli. 

nieruchomoscBurmistrz Gminy i Miasta Nisko ogłasza I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości.

pdfZobacz szczegółowe informacje

Czytaj więcej...Kolejny rok z rzędu drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Nisku - Podwolinie wywalczyła zwycięstwo w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Sukces zwycięstwa dał siły młodym zawodnikom, którzy trenując wytrwale stanęli na podium zawodów powiatowych.

Czytaj więcej...Trwają obchody jubileuszowe z okazji 85-lecia nadania praw miejskich Nisku. W ubiegłym tygodniu, 8 maja odbył się panel historyczny w ramach „Podwieczorków przy kominku”, a w ostatni weekend w Parku Miejskim przygotowano „Spotkanie z historią Niska”.

Rok 2018 dla Niska ma być pełen ciekawych wydarzeń za sprawą 85-lecia nadania praw miejskich. W organizację obchodów zaangażowali się wspólnie m.in. pracownicy Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”, Miejskiej Biblioteki Publicznej i Urzędu Gminy i Miasta.