rowerem po nisku szlakiem inwestycji 9"Odkrywanie Niska, szlakiem ważnych dla miasta inwestycji" - pod takim hasłem 26 maja odbyła się wycieczka rowerowa z okazji obchodów 85-lecia nadania praw miejskich Nisku.

W sobotnie przedpołudnie na Plantach Miast Partnerskich spotkali się miłośnicy jazdy rowerowej, którzy spod fonntanny wystartowali w kilkudziesięciokilometrową trasę krajoznawczą. Droga przejazdu obejmowała Nisko, Racławice, Podwolinę, Kończyce i Nowosielec. Uczestnicy wycieczki mogli podziwiać nowe inwestycje, które sukcesywnie realizowane są w całej gminie. Atrakcją niewątpliwie był przejazd nową ścieżką rowerową wokół zbiornika retencyjnego w Podwolinie wykonanej w ramach MOF. Trasa przebiegała także urokliwymi, leśnymi scieżkami. W Kończycach na rowerzystów czekał regeneracyjny posiłek. Wszyscy jednomyślnie wyrazili zadowolenie z wycieczki, do czego, oprócz ciekawych do zwiedzania miejsc, przyczyniła się także wyśminita pogoda.

Autor zdjęć: Rafał Bieńkowski

rowerem po nisku szlakiem inwestycji 1rowerem po nisku szlakiem inwestycji 2rowerem po nisku szlakiem inwestycji 3rowerem po nisku szlakiem inwestycji 4rowerem po nisku szlakiem inwestycji 5rowerem po nisku szlakiem inwestycji 6rowerem po nisku szlakiem inwestycji 7rowerem po nisku szlakiem inwestycji 8rowerem po nisku szlakiem inwestycji 10rowerem po nisku szlakiem inwestycji 11rowerem po nisku szlakiem inwestycji 12rowerem po nisku szlakiem inwestycji 13rowerem po nisku szlakiem inwestycji 14rowerem po nisku szlakiem inwestycji 15rowerem po nisku szlakiem inwestycji 16