swniorzy przeprowadzka 7Wspaniały opiekun i protektor seniorów, burmistrz p.Julian Ozimek - niestety - kończy swą pracę na tym odpowiedzialnym stanowisku. Niegdyś obiecał, że zanim rozstanie się z Urzędem Gminy i Miasta Niska, dopilnuje, aby seniorzy otrzymali do swej dyspozycji wygodny lokal. I słowa dotrzymał !
Budynek przy ulicy 3 Maja 8 w Nisku po remoncie został przeznaczony na siedzibę Terenowego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Klubu Seniora.

We środę, 26 września, odbyło się wielkie pakowanie w tymczasowym obiekcie przy ul. 3 Maja 93, a we czwartek od rana czterej pracownicy Gospodarki Komunalnej oraz spora grupa seniorów zajęli się przewożeniem rzeczy. Okazało się, że dorobiliśmy się już sporego majątku! Wprawdzie stoły i krzesła "z demobilu" są rozklekotane i kulawe, ale jeszcze nam służą. Dostaliśmy na nowe "mieszkanie" 3 nowe szafy, posiadamy też takie sprzęty jak: odkurzacz, telewizor, kserokopiarkę, elektryczny instrument klawiszowy, elektryczny warnik, przyrząd do rehabilitacji - to wszystko dorobek ostatnich lat. od kiedy prezesem jest pani Władysława Krasny. Sama pani prezes nie brała udziału w przeprowadzce, bo od kilku tygodni (po złamaniu ręki) przebywa u córki w Krakowie. Niecierpliwie czekamy na jej powrót, bo bardzo nam w klubie brakuje jej ciepłego, matczynego głosu...
Powoli urządzamy się w nowym lokalu, który prawdopodobnie już na stałe zostanie oddany we władanie seniorom.

Dziękujemy, PANIE BURMISTRZU !!!

Dziękujemy zawsze nam życzliwej Radzie Miejskiej z przewodniczącym p.Waldemarem Ślusarczykiem na czele.

Tekst: L.Rem Zdjęcia: Stanber

Galeria zdjęć