mt_ignore

Czytaj więcej...W tegorocznych Mistrzostwach Świata w Siłowaniu Na Rękę w miejscowości Dieppe - Francja, brało udział 350 zawodników i zawodniczek z 30 państw.
Nie zabrakło takich krajów jak USA, Kanady, Japonii, Szwecji, Indii, Kamerunu czy Tajwanu, ale jedną z najliczniejszych reprezentacji wystawiła Polska. W składzie narodowej drużyny, znajdowali się zawodnicy Niżańskiego Klubu Wiking- Stanisław Bat, Dariusz Groch oraz Przemysław Ciba. Najwyżej uplasował się Stanisław, zajmując 4 miejsce w kategorii junior do 86kg na rękę lewą. Przemysław Ciba uplasował się na 6 miejscu w kategorii masters do 95kg ręki prawej, a Dariusz Groch uzyskał 11 miejsce w kategorii senior do 78kg ręki prawej.
Do medalowych miejsce zabrakło bardzo niewiele, stąd motywacja do dalszych ciężkich treningów, bo sam Armwrestling to nie tylko trening rąk ale i ogólnorozwojowe przygotowanie, gdzie pracuje się nie tylko nad siłą ale i wydolnością organizmu.

Czytaj więcej...

logo ozeSzanowni Mieszkańcy

W związku z realizacją projektu pn. „Energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy i Miasta Nisko”, którego Państwo są uczestnikami informujemy, iż w najbliższym czasie będzie kontaktował się z Państwem przedstawiciel firmy Instytut Doradztwa Europejskiego - Innowacja s.c., który przeprowadzi u Państwa weryfikację techniczną w zakresie miejsca montażu, rodzaju i mocy instalacji.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 95Powiadomienie o unieważnieniu postępowania w trybie zapytania ofertowego na wybór realizatora w 2022r. pn: „Program polityki zdrowotnej Gminy i Miasta Nisko w zakresie szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla osób w wieku 65 lat i więcej w latach 2019-2022”.

Załącznik - powiadomienie (.pdf)