Czytaj więcej...

Niżańskie Stowarzyszenie dla Kultury realizuje projekt pn. „Muzyczny wehikuł – w pogoni za przeszłością”. Wszystkie działania zaplanowane w projekcie zostały dokładnie przemyślane, opisane i ukierunkowane na rozwój naszej wyjątkowej niżańskiej młodzieży.

Działania skupiają się na rozwijaniu talentu muzycznego, a efektem całego Wehikułu będzie ….piosenka. Jednak nie taka zwykła….:) Wszystkie założenia programu idą zgodnie z planem. Za nami pracowita sesja zdjęciowa i jeszcze bardziej pracowite weekendowe warsztaty muzyczne. Warsztaty prowadzili wspaniali trenerzy z firmy Just Cover it. Pomimo ciężkiej pracy wszystkich członków zespołu, zarówno 14 osobowej grupy naszych niżańskich artystów, jak i wymagających ale kochanych trenerów, czas spędzony razem był niepowtarzalny i wyjątkowy. Jesteśmy w połowie drogi. Przed nami kolejne wyzwania, wsiadamy w nasz Wehikuł i lecimy dalej…! Do zobaczenia na mecie.

                                                                       Monika Jagiełło – koordynator projektu

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...

 

Czytaj więcej...