zyrafa plakat 1300

Zapraszamy na barwne widowisko teatralne „Bajka o żyrafie, co siedziała w szafie” w reżyserii Marii Bembenek, według scenariusza Anny Kiedrzyńskiej.

Czeka nas spotkanie z grupką przyjaciół, która dokonuje ważnego odkrycia. Okazuje się, że obok nich istnieje ktoś kto się od nich różni. Ten egzotyczny ktoś jest bardzo nieśmiały i stroni od towarzystwa. Wszyscy podejrzewają, że we własnym, zamkniętym świecie musi być smutno, nudno i nieciekawie. Czy rzeczywiście tak jest? Czasami wystarczy wyciągnąć przyjazną dłoń i dać się zaprosić do wspólnej podróży po fascynującym świecie czyjejś wyobraźni - każdy może stworzyć planetę, na której absolutnie nie ma miejsca na nudę!

Na scenie NCK „Sokół” pojawi się tytułowa żyrafa Żaneta oraz siedmioro przyjaciół: kura, baran, kaczuszka, indor, piesek, kocica i gąska. W role zwierząt wcielą się młodzi aktorzy naszego teatru „Nisko się kłaniamy”. Opowieść wzbogacą układy taneczne w wykonaniu zespołów tanecznych i piosenki Studium Wokalnego NCK „Sokół”.Wiek: 4 – 7 lat.

Czas trwania: ok. 40 min.

Termin: 24 i 26 kwietnia 2023 r.

Miejsce: sala widowiskowa NCK „Sokół”

Godzina: 9.00 –10.00 i 10.30 –11.30.

Cena biletu – 10 zł./ os. Zapraszamy grupy zorganizowane.

Rezerwacja miejsc: Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” - tel.: (15) 811 21 44.