spotkanie ddpds 9Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk w Wielką Środę wziął udział w spotkaniu świątecznym z podopiecznymi Dziennego Domu Pomocy Dla Seniorów w Nisku.

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów jest placówką podlegającą pod Ośrodek Pomocy Społecznej w Nisku. Przebywają w nim osoby po 60. roku życia, które wymagają opieki lub wsparcia w codziennym życiu.

W środę 5 kwietnia Burmistrz Waldemar Ślusarczyk oraz Kierownik placówki Anna Słoboda zasiedli do wspólnego stołu z Seniorami z Dziennego Domu Pomocy, by zainaugurować świąteczny czas. Organizatorzy oraz uczestnicy wydarzenia wspólnie kultywowali obrzędy związane z obchodami Wielkanocy, a spotkanie upłynęło w ciepłej, rodzinnej atmosferze przy miłych rozmowach.

W trakcie uroczystości nie zabrakło tradycyjnego jajka wielkanocnego, którym wszyscy się podzielili. Burmistrz przekazał zgromadzonym świąteczne życzenia. Na stołach zagościły również tradycyjne potrawy wielkanocne przygotowane przez pracowników DDP oraz samych Seniorów.

Galeria zdjęć