malarstwo beata kot gustaw plakatNiżańskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Beaty Kot-Gustaw.

Artystka urodziła się w Nisku. W tym miasteczku spędziła swoje dzieciństwo i darzy je do dziś szczególnym sentymentem. Zajmuje się malarstwem i grafiką, ale równie chętnie sięga też po pióro, za pomocą którego opisuje otaczającą ją rzeczywistość. W swoim artystycznym dorobku ma ogólnopolskie wystawy malarstwa i grafiki. Jej prace cieszą się zainteresowaniem odbiorców i są sprzedawane zarówno w kraju, jak i za granicą. Mieszka i pracuje w Lublinie.

Na wystawie w NCHiT zaprezentuje kilkanaście prac malarskich, układających się w krótkie tematyczne serie. Wśród nich przewija się motyw kosmosu, kwiatów, pojawiają się postaci dzieci i kotów.

Oficjalne otwarcie wystawy będzie miało miejsce w sobotę, 22 kwietnia o godz. 17.00 w NCHiT.  Dla wszystkich zainteresowanych wstęp na wydarzenie jest wolny. Dla zwiedzających, malarstwo Beaty Kot-Gustaw, dostępne będzie w NCHiT do dnia 19 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!