pary jubileusz 42W Urzędzie Gminy i Miasta w Nisku 27 kwietnia odbyła się uroczystość Złotych Godów Małżeńskich. Medale Prezydenckie po wielu latach wspólnego pożycia otrzymało 10 par.

Wśród dostojnych jubilatów świętujących Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego znaleźli się Krystyna i Stanisław Gawryś, Helena i Andrzej Muzyka, Stanisława i Włodzimierz Burek, Aleksandra i Ludwik Kozdra, Teresa i Jan Krawczyk, Jadwiga i Jan Lelakowscy, Helena i Jerzy Marut, Teresa i Zygmunt Ptak, Maria i Stanisław Smender oraz Maria i Franciszek Twarowscy.

Małżonkowie, którzy kilka dekad temu ślubowali sobie wierność i miłość otrzymali odznaczenia za długoletnie pożycie, nadane przez Prezydenta RP. Wręczyli je Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Andrzej Sądej Radny Rady Miejskiej w Nisku oraz Lucyna Drąg Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nisku. Jubilatom przekazano także piękne życzenia miłości, szczęścia i zdrowia.

Małżonkowie otrzymali ponadto pamiątkowe ryngrafy, legitymacje, listy gratulacyjne oraz drobne upominki. Z kolei Paniom wręczone zostały bukiety kwiatów.

Galeria zdjęć