Czytaj więcej...W dniu 23 listopada, w Niżańskim Centrum Historii i Tradycji, odbyło się kolejne spotkanie w ramach Uniwersytetu Seniora. Ideą spotkania była edukacja w zakresie rozpoznawania ziół i ziołolecznictwo.

Czytaj więcej...Niżańscy seniorzy mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu ze stylistkami firmy Kovalowe. Dzięki prelekcji uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób dokonać pomiarów sylwetki, jaki typ figury prezentują, a także w jakich strojach będą się najlepiej prezentować.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w X Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie. Zgłoszenia do 30 sierpnia w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko lub pod numerem telefonu 603 922 626.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...W środowe popołudnie, 23 sierpnia, nad Zalewem Podwolina spotkali się niżańscy seniorzy, żeby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

W ramach Uniwersytetu Seniora odbyła się prelekcja o dobroczynnym wpływie ruchu na zdrowie, prezentacja prostych ćwiczeń niewymagających  specjalistycznych urządzeń oraz wspólne ćwiczenia. Całość zajęć poprowadziła rehabilitantka Kinga Wermińska.