oldboj walentynkowy 5W Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku 2 lutego odbył się Walentynkowy Turniej Piłkarski Oldbojów. W rozgrywkach udział wzięły drużyny z Rudnika nad Sanem, Kolbuszowej, Biłgoraja oraz z Niska.

Patronat honorowy nad turniejem objęli Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko oraz Robert Bednarz Starosta Powiatu Niżańskiego.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej zajęli piłkarze z Rudnika nad Sanem, drugie z Kolbuszowej, a trzecie z Biłgoraja. Dwie drużyny z Niska uplasowały się na czwartym i piątym miejscu. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik z Kolbuszowej Robert Szalony.

Wszystkie drużyny zostały uhonorowane stosownymi pucharami, które wręczali Burmistrz Gminy i Miasta Nisko oraz Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego.

oldboj walentynkowy 1oldboj walentynkowy 2oldboj walentynkowy 3oldboj walentynkowy 4oldboj walentynkowy 6oldboj walentynkowy 7oldboj walentynkowy 8oldboj walentynkowy 9oldboj walentynkowy 10oldboj walentynkowy 11oldboj walentynkowy 12