Ogropsp 4 nisko zdjecie oliwii sjpgmny sukces odniosła uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Nisku na osiedlu Podwolina – OLIWIA  SKRZYPEK  z klasy ósmej.

Została LAUREATEM - kolejny rok z rzędu - Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Zdobyła wicemistrzostwo, tracąc tylko 1 punkt!

Udowodniła wszystkim, że można, gdy tylko się chce i nie jest ważne, do jak dużej szkoły się uczęszcza. Warto spełniać swoje marzenia!

Pracowita i skromna, a przede wszystkim dociekliwa i wytrwała Oliwka zasłużyła na miano OMNIBUSA MATEMATYCZNEGO.

Uczennica klasy ósmej dzięki swojej wiedzy, pracy  włożonej w przygotowania oraz zapałowi, pokonała prawie wszystkich uczestników kolejnych etapów –  zarówno szkolnego, rejonowego, jak i wojewódzkiego i wywalczyła tytuł laureata jako jedyna reprezentantka Gminy i Miasta Nisko oraz powiatu niżańskiego.

Warto przypomnieć, że w rywalizacji wzięło udział ponad 3000 uczniów z województwa podkarpackiego, do etapu rejonowego zakwalifikowało się  206 uczniów, a do etapu wojewódzkiego 108 uczestników z największą liczbą punktów.

Tytuł LAUREATA zdobyło 47 uczniów województwa podkarpackiego, a Oliwia uplasowała się na II pozycji.

Znalezienie się po raz kolejny z rzędu, w tak ścisłym gronie laureatów – na podium - jest olbrzymim  osiągnięciem, przede wszystkim uczennicy, ale również nauczyciela przygotowującego do konkursu. W obu edycjach nad przygotowaniami Oliwii do konkursu czuwała p. Małgorzata Tabian.

Oliwii składamy serdeczne GRATULACJE i życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim bardzo żałujemy, że będziemy musieli się z nią pożegnać już za kilka miesięcy.

Oliwka tak trzymaj!

Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni:)

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Nisku

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Nisku