wakacje w nck 7W okresie letnim Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” zorganizowało program zajęć i atrakcji dla dzieci i młodzieży pn.  Wakacje 2019 w NCK „Sokół”.

Bogata oferta proponowanych zajęć cieszyła się dużym zainteresowaniem i obejmowała: warsztaty plastyczne oraz plastyczno – manualne, warsztaty wokalne zakończone koncertem, zajęcia z robotyki Lego, warsztaty tańca nowoczesnego, warsztaty florystyczne oraz budowania hotelików dla owadów. Dodatkową atrakcją były projekcje bajeczek dla dzieci oraz plenerowe projekcje filmów – czyli Niżańskie Kino Letnie, w ramach którego wyświetlono filmy: „Jutro będziemy szczęśliwi”, „Czwarta władza”, „Miłość aż po ślub”, oraz „Gra o wszystko”. Ponadto uczestnicy warsztatów wokalnych organizowanych w NCK „Sokół” wyruszyli na wspólny wyjazd do Energylandii. Oferta zagospodarowania czasu wolnego podczas wakacji współfinansowana była z Gminnego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi.

NCK "Sokół" w Nisko

wakacje w nck 1wakacje w nck 2wakacje w nck 3wakacje w nck 4wakacje w nck 5wakacje w nck 6wakacje w nck 8wakacje w nck 9wakacje w nck 10wakacje w nck 11wakacje w nck 12wakacje w nck 13wakacje w nck 14wakacje w nck 15wakacje w nck 16wakacje w nck 17wakacje w nck 18wakacje w nck 19