int stalowa wola mof kultura zz sierpnia 01 2019 020Zapraszamy do oddawania głosów na zrealizowany przez naszą Gminę projekt pn. "Szlakiem dziedzictwa kulturowego, zabytków kultury i oferty kulturalnej MOF Stalowa Wola" w ramach projektu partnerskiego z Miastem Stalowa Wola i Gminą Pysznica. W ramach projektu udało nam wyremontować i rozbudować budynek NCK "Sokół", który dziś jest wspaniałą architektoniczną wizytówką Niska. Mam nadzieję, że również w Państwa opinii nasz projekt zasługuje na uznanie. Liczymy, że zrealizowane  będzie służył całej naszej lokalnej społeczności.

Zapraszamy do oddawania głosów na zrealizowany przez naszą Gminę projekt w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”!

link:https://mistrzowskiezmiany.pl/nominacje/szlakiem-dziedzictwa-kulturowego-zabytkow-kultury-i-oferty-kulturalnej-mof-stalowa-wola/

Zasady głosowania:

Zdecyduj, który z 25 projektów wybranych przez Kapitułę Konkursu uważasz za najlepszy.

Zasady są proste:

  1. Wejdź na stronę mistrzowskiezmiany.pl.
  2. W zakładce „Wybierz mistrza” znajdziesz opisy i zdjęcia wszystkich nominowanych projektów - nasz projekt jest pod nazwą "Szlakiem dziedzictwa kulturowego, zabytków kultury i oferty kulturalnej MOF Stalowa Wola"
  3. Projekty ułożone są w kolejności alfabetycznej.
  4. Wybierz ten, który uważasz za najlepszy i oddaj na niego swój głos (kliknij w przycisk „Głosuj”).
  5. Możesz głosować codziennie na jeden projekt.
  6. Zwycięzcą zostanie projekt, który uzyska największą liczbę głosów w czasie trwania głosowania, czyli do 23 września do godz. 23:59.
  7. Zachęć do głosowania znajomych. Udostępnij link o swoim faworycie na FB albo wyślij go mailem.