112Niżańskie Centrum Kultury "Sokół", Oddział w Zarzeczu spędził intensywnie 2 tygodnie ferii zimowych. W pierwszym tygodniu w dniach 13 - 17 stycznia wyjechaliśmy do stolicy polskich Tatr - Zakopanego. Wykorzystaliśmy ten czas maksymalnie. Pierwszego dnia przespacerowaliśmy się Krupówkami. Drugi dzień spędziliśmy na stoku w Murzasichle, gdzie pod okiem instruktorów stawialiśmy pierwsze kroki na nartach. Po 5 godzinach prawie cała grupa zjeżdżała ze stoku, reszta świetnie bawiła się na sankach. Kolejny dzień spędziliśmy na lodowisku, a wieczorem mieliśmy kulig z pochodniami. Przedostatni dzień naszego pobytu zarezerwowaliśmy na Dolinę Kościeliską. Wspaniała pani przewodnik opowiedziała nam wiele ciekawostek i legend, dzięki czemu nie odczuliśmy przebytych 12 km. Nie zabrakło nam sił na bitwę śnieżkami oraz ulepienie bałwana. W dniu wyjazdu pojechaliśmy do Białki Tatrzańskiej na Termy Bania.
Drugi tydzień spędziliśmy na warsztatach stacjonarno - wyjazdowych. W ciągu 5 dni mieliśmy zajęcia artystyczne (zrobiliśmy m.in. kartki na Dzień Babci i Dziadka), zajęcia szachowe, zajęcia taneczne, zajęcia z zumby, zajęcia z gimnastyki artystycznej, warsztaty kulinarne, warsztaty teatralne, byliśmy na lodowisku, odwiedziliśmy Wojsko Polskie, obejrzeliśmy również Dr Dolittle.
Spędziliśmy ten czas w naprawdę cudownej atmosferze i życzymy sobie równie ciekawych inicjatyw z taką zmobilizowaną grupą.
Było pięknie.
 
Kierownik Oddziału: Jolanta Szoja