CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 95

„Fundusze Europejskie po godzinach.
Aktywna Mama.
Aktualne projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia”

 Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej w/w temacie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na webinarium w nietypowych godzinach.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na popołudniowe webinarium „Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama. Aktualne projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia”.

Spotkanie jest dedykowane mamom, lecz zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dotacjami na rozpoczęcie działalności w wieku 30+.

Spotkanie/webinarium odbędzie się :

 • 2 marca 2021 w godzinach 18.00 do 19.30- (rekrutacja do 26 lutego.2021 r., do godz. 15.00. ).

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz data) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych zamieszkujących i chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Głównie do osób pozostających bez pracy, biernych zawodowo, osób zatrudnionych na umowach krótkoterminowych, umowach cywilno-prawnych i tzw. ubogich pracujących oraz rolników i członków ich rodzin chcących odejść z rolnictwa powyżej 30 roku życia.

Program:

 1. Powitanie uczestników, przedstawienie programu, prowadzących webinarium oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)
 2. Działanie 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości RPO WP 2014-2020
  1. zasady rekrutacji do projektów
  2. zabezpieczenie projektów
  3. formularz rekrutacyjny – omówienie
  4. przegląd aktualnych projektów
 3. Sesja pytań i odpowiedzi

Organizator webinarów:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 8639-400 Tarnobrzeg
tel.: 798 771 220, 798 771 194
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.