mt_ignore

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Gminy Nisko,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się do głosownia akcji o Podwórko Talentów Nivea. W konkursie do wygrania jest realizacja placu zabaw.

Podwórka Talentów NIVEA wyposażone są w nowoczesny, nietuzinkowy sprzęt. Wartość rynkowa takiego placu zabaw wynosi 250 tys. zł.

Zapraszamy Państwa do wirtualnego spaceru po Podwórku Talentów Nivea, o które staramy się: https://podworko.nivea.pl/wycieczka/.

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania. Dlatego też, w imieniu najmłodszych mieszkańców Gminy bardzo prosimy o głosy i liczymy na to, że znajdziecie Państwo czas na codzienne głosowanie a także poszukacie innych możliwości, aby zaktywizować wszystkich sympatyków ziemi niżańskiej do wspólnej rywalizacji o tę wspaniałą nagrodę, z której korzystać będą wszystkie dzieci. Swój głos można oddać raz dziennie.

Głosujemy każdego dnia - głosowanie trwa do 15 lipca 2021 r. - każdy głos jest ważny!

 

 Katarzyna Zybura
Dyrektor Zarządu Budynków Komunalnych
i Zieleni Miejskiej

Waldemar Ślusarczyk
Burmistrz Gminy i Miasta Nisko 

Instrukcja głosowania:

  1. Rejestracja na stronie https://podworko.nivea.pl/
  2. Odebranie w swojej skrzynce maila aktywacyjnego i kliknięcie "potwierdzenie konta"
  3. Zalogowanie sie na stronie https://podworko.nivea.pl/ i wybranie naszej lokalizacji: woj. podkarpackie, powiat: niżański lokalizacja: Nisko oraz kliknięcie głosuj.

W przypadku pytań i trudności technicznych przy rejestracji na stronie https://podworko.nivea.pl/ pomocy udzieli Pan Piotr Bis specjalista ds. technicznych i BHP tel. wew. 158412228.

Pod linkiem https://podworko.nivea.pl/wspolne-zabawy możecie Państwo znaleźć również pomysły na wspólne zabawy z dziećmi

Poniżej znajduje się link do pracy konkursowej przygotowanej przez solistów Niżańskiego Centrum Kultury.

https://drive.google.com/file/d/1t3ceI6qKCkTokHVGUSCJ1f4Tv7D-Tweh/view