przedszkole dzien dziecka 3,,Bezpieczny Przedszkolak”- pod takim hasłem w dniu 1 czerwca dzieci z Przedszkola nr 1 w Nisku obchodziły swój dzień. To jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.

To dzień pełen zabaw, atrakcji, niespodzianek i prezentów. Szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, dlatego też wszystkim powinno zależeć, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Duży ogród przedszkolny umożliwił świętowanie w tak trudnym czasie. Każda grupa świętowała na swojej działce realizując atrakcyjny program.

Dzieci z uśmiechem na buziach uczestniczyły w zabawach ruchowych, grach, konkursach, a kolorowe bańki mydlane te duże i małe, wznosząc się w górę powodowały prawdziwy zachwyt i radość wszystkich przedszkolaków. Główną atrakcją było spotkanie ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Nisku oraz policjantkami z Powiatowej Komendy Policji w Nisku. Dzieci z bliska miały możliwość poznać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki , jego cały osprzęt, oraz pokazy gaśnicze. Panie policjantki przeprowadziły pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżyły dzieciom specyfikę swojej pracy. Dużo radości sprawił przedszkolakom samochód policyjny zaparkowany na terenie przedszkola. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak otrzymał balonowy upominek. Przedszkolaki świetnie się bawiły, dzień był radosny, a przecież na ich uśmiechu nam dorosłym bardzo zależy.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy: „Niech dla wszystkich dzieci zawsze słońce świeci’’.

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Nisko za objęcie patronatem święta naszych przedszkolaków. Dziękujemy również Strażakom, Panu Zbigniewowi Kopciowi, Policji, Rodzicom w organizacji i przygotowaniu wszelkich atrakcji naszym dzieciom z okazji ich święta.

Przedszkole nr 1 w Nisku

Galeria zdjęć