wystawa przedszkole 6W lutym przedszkolaki z Przedszkola Nr 1 w Nisku rozpoczęły niesamowitą przygodę. Udały się w podróż do tajemniczego świata zwierząt dzięki wystawie przygotowanej przez absolwenta przedszkola Franciszka Żbika ucznia klasy ósmej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nisku.

Ta wyjątkowa wystawa o charakterze edukacyjnym wykonana pod kierunkiem Tomasza Żbika przybliżyła dzieciom świat zwierząt prehistorycznych, zwierząt zamieszkujących Afrykę i Azję oraz zwierząt, które dawniej i dzisiaj zamieszkują tereny Polski. Dzieci miały możliwość oglądania eksponatów i wysłuchania ciekawych opowieści na ich temat: gdzie występują, czym się żywią i innych ciekawostek z nimi związanych. Dowiedziały się, które gatunki wymarły, a które przetrwały do dnia dzisiejszego. Wyeksponowane zwierzęta swoim wyglądem zadziwiły i rozbudziły u dzieci ciekawość świata przyrodniczego. Wystawa spotkała się z dużym uznaniem i była bardzo pouczająca. Dziękujemy Franciszkowi Żbikowi za ogromną dawkę wiedzy. To była dla przedszkolaków bardzo cenna lekcja, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Przedszkole nr 1 w Nisku

wystawa przedszkole 1wystawa przedszkole 2wystawa przedszkole 3wystawa przedszkole 4wystawa przedszkole 5wystawa przedszkole 7wystawa przedszkole 8wystawa przedszkole 9wystawa przedszkole 10wystawa przedszkole 11wystawa przedszkole 12wystawa przedszkole 13wystawa przedszkole 14wystawa przedszkole 15