football 6W niedzielę 8 maja mieliśmy ważne święto na sportowej mapie Niska. Football Academy Nisko przy wsparciu Sokoła Nisko zorganizowało I Niżańską Przedszkoliadę Sportowo-Rekreacyjną.

Imprezę uroczyście otworzył Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk wraz z managerem Football Academy Nisko Maciejem Brodeckim oraz Prezesem Sokoła Nisko Piotrem Wałkiem. W czasie przedszkoliady głównym punktem było świętowanie 9 urodzin Football Academy Nisko. Wydarzenie to przyciągnęło mnóstwo dzieci wraz z ich rodzicami. Uczestnicy urodzin rozgrywali mecze piłki nożnej, brali udział w różnych konkurencjach sportowych, a najlepsi spośród uczestników konkursów zostali nagrodzeni upominkami.

Ważnym punktem imprezy był pokaz OSP i MDP Nisko, które zapewniły uczestnikom świetną zabawę i możliwość zapoznania ze specyfiką służby. Na wszystkich uczestników czekał grill, wata cukrowa i popcorn. Zabawa została wzbogacona dmuchańcami, które jak zawsze przyniosły wiele radości. Kulminacyjnym punktem imprezy był tort urodzinowy z okazji 9-lecia Football Academy Nisko. Gromkie „sto lat” odśpiewane przez zawodników FA oraz przybyłych gości przy asyście Lemura Julka - maskotki klubowej, dało o sobie słyszeć okolicznym mieszkańcom.

9 lat funkcjonowania akademii pokazało jak ważny jest rozwój fizyczny dzieci już od najmłodszych lat. Efekty pracy trenerów, dzięki którym możemy chwalić się wysokimi wynikami sportowymi widać bardzo wyraźnie. Warto podkreślić też ciągłość szkolenia, która jest zapewniana przez Sokół Nisko, a współpraca na linii FA i lokalnego klubu rozwija się bardzo dynamicznie.

Wszystkich chętnych do rozpoczęcia piłkarskiej przygody zapraszamy do naszej akademii - już od 4 roku życia!

Maciej Brodecki - Football Academy

football 1football 2football 3football 4football 5football 7