turniej 28 crReprezentacja Niska kolejny raz została najlepszą drużyną w „Turnieju 4 miast – czwórboju sportowym”. Druga edycja imprezy tym razem zorganizowana została na hali sportowej przy PSP nr 1 w Nisku.

W niedzielę 12 czerwca w Nisku odbył się turniej, w którym udział wzięli pracownicy samorządowi z Niska, Tarnobrzega, Sandomierza i Stalowej Woli.

Nisko reprezentowane było przez: Elżbietę Fronc, Bartosza Naklickiego, Daniela Dybkę, Marcina Foltę, Krzysztofa Tabiana, Adama Madeja, Marka Beera, Grzegorza Nalepę, Pawła Warchoła, Roberta Sądeja i Krzysztofa Haliniaka.

Drużyny rywalizowały w czterech dyscyplinach sportowych, a mianowicie siatkówce, koszykówce, piłce nożnej oraz sztafecie.

Zwycięzcami zostali zawodnicy z Gminy i Miasta Nisko. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal, a drużynowo puchar za udział w imprezie. Puchar przechodni powędrował w tym roku do drużyny ze Stalowej Woli.

Nagrody wszystkim zawodnikom wręczali wspólnie Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Zbigniew Kotuła Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Nisko, Marcin Marzec Burmistrz Sandomierza oraz Tomasz Krawczuk, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Tarnobrzega.

Turniej zorganizowany został po raz drugi. W ubiegłym roku drużyny samorządowe spotkały się w Sandomierzu. Zawody w Nisku przebiegały w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze i zdrowej rywalizacji sportowej.

Galeria zdjęć