podsumowanie wakacji 20Tegoroczne zajęcia wakacyjne w bibliotece obfitowały w atrakcje. Były zajęcia artystyczne, literackie, sportowe i rozrywkowe – każdy znalazł coś dla siebie.

Odbyły się warsztaty z robienia hoteli dla owadów, drewnianych skarbonek i wakacyjnego przybornika. Dzieci doskonaliły też swoje zdolności manualne szyjąc sówki z filcu, a także robiąc gliniane domki dla ptaszków i kolorowe tukany. Rozwijały też wyobraźnię w trakcie zajęć plastyczno-literackich. Trochę czasu poświęciliśmy też dla rozwoju fizycznego. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez profesjonalną trenerkę, a także chętnie bawiły się i dokazywały podczas chwil spędzonych na świeżym powietrzu.

Obyły się też uwielbiane przez dzieci zajęcia z Lego Education, podczas których konstruowały i programowały swoje własne roboty. Miło spędziliśmy też czas na licznych zabawach ruchowych, kalamburach, graniu w gry planszowe i układaniu puzzli. To był naprawdę wesoło i przyjemnie spędzony czas!

Projekt „Fantastyczne wakacje” został dofinansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi.

podsumowanie wakacji 2podsumowanie wakacji 3podsumowanie wakacji 4podsumowanie wakacji 5podsumowanie wakacji 6podsumowanie wakacji 7podsumowanie wakacji 8podsumowanie wakacji 9podsumowanie wakacji 10podsumowanie wakacji 11podsumowanie wakacji 12podsumowanie wakacji 13podsumowanie wakacji 14podsumowanie wakacji 15podsumowanie wakacji 17podsumowanie wakacji 18podsumowanie wakacji 19