kfa armatura jubileusz 3KFA Armatura obchodziła 28 sierpnia jubileusz 100-lecia. Jak przystało na tak zacną rocznicę nie zabrakło licznych życzeń i wspaniałego tortu, a szczególną pamiątką tego wydarzenia było symboliczne posadzenie dębu nad Zalewem Podwolina w Nisku.

Pierwszy oficjalny wpis dotyczący fabryki w  Łagiewnikach z nazwą zakładu: Łagiewnicka Fabryka Armatur Sp. z o. o. Kraków pojawił się 27 sierpnia 1922 r. Wówczas rozpoczęła się historia firmy, która na przestrzeni dziesiątków lat prężnie pięła się w górę i działa po dziś dzień.

Na rocznicowych obchodach obecny był Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, który osobiście pogratulował jubileuszu i złożył życzenia na ręce prezes KFA Armatura Magdaleny Tokarczyk-Cyran.

W święcie KFA Armatura udział wzięli przede wszystkim pracownicy wraz z rodzinami, dla których przygotowane zostały liczne atrakcje. Jak bowiem twierdzą szefowie firmy pracownicy są głównym filarem działalności marki, dlatego najważniejsze jest by świętować razem w radosnej, rodzinnej atmosferze.

Zwieńczeniem jubileuszu było posadzenie wspólnie z mieszkańcami Niska, Dębu 100-lecia KFA Armatura.

– Wybór jubileuszowego drzewa ma dla KFA Armatura wyjątkowo symboliczne znaczenie. Lata działalności w niejednokrotnie burzliwych czasach dały nam siłę i wytrwałość, a pokoleniom Pracowników i Partnerom zawdzięczamy swoją długowieczność i wewnętrzną siłę – twierdzi prezes KFA Armatura Magdalena Tokarczyk-Cyran.

Dąb został posadzony podczas „Pożegnania Lata nad Zalewem Podwolina”, a stanowi on również symbol prowadzonych przez KFA Armaturę działań ekologicznych, związanych z jednym z filarów działalności firmy, jakim jest troska o środowisko.

Podczas świętowania nie zapomniano także o mieszkańcach gminy Nisko, dla których przygotowano atrakcje i animacje na stoisku KFA Armatura.

Zdjęcia: KFA Armatura

kfa armatura jubileusz 1kfa armatura jubileusz 2kfa armatura jubileusz 4kfa armatura jubileusz 5kfa armatura jubileusz 7kfa armatura jubileusz 8kfa armatura jubileusz 9kfa armatura jubileusz 10