info

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem i wdrażaniem Strategii ZIT dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Stalowej Woli, samorządy wchodzące w skład Związku ZIT, ogłaszają nabór na członków Komitetu Doradczego ZIT MOF Stalowej Woli.

Zachęcamy podmioty i organizacje działające na terenie MOF Stalowej Woli do zgłaszania swojego akcesu do Komitetu Doradczego. Warunkiem przystąpienia do naboru jest przesłanie w terminie do 28.11.2022 r. wypełnionego Formularza zgłoszeniowego na adres Urzędu Miasta w Stalowej Woli, Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, ul. Wolności 7, 37- 450 Stalowa Wola z dopiskiem ,,Komitet Doradczy- Strategia ZIT” lub e-mailem (w formie skanu z oryginału) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszeń można dokonać również za pośrednictwem formularza zamieszczonego pod linkiem: https://ankieta.deltapartner.org.pl/mof_stalowawola_komitet_doradczy

Organem właściwym do rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur jest Komitet Sterujący ZIT MOF Stalowej Woli. Wybrani kandydaci zostaną powołani na członków Komitetu Doradczego zgodnie z limitami osobowymi określonymi w Regulaminie.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 15 643 35 90 lub e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OGŁOSZENIE

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY