dzien pracownika socjalnego 2022 40We wtorek 22 listopada w Ośrodku Pomocy Społecznej i Środowiskowym Domu Samopomocy w Nisku odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Tego dnia Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk przekazał wszystkim osobom związanym z pracą na rzecz potrzebujących podziękowania i serdeczne życzenia.

Dzień Pracownika Socjalnego to święto obchodzone w listopadzie. Za pracę i poświęcenie dziękował pracownikom służby społecznej burmistrz Waldemar Ślusarczyk. Każdy z pracowników niżańskich placówek pomocowych otrzymał piękną różę. Na ręce pani dyrektor OPS-u Elżbiety Tłusta oraz dyrektora ŚDS-u Rafała Marchuta burmistrz złożył dyplom z gratulacjami i życzeniami. Przekazał również wszystkim wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianie ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka. Życzył wielu sukcesów i satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym oraz wytrwałości i optymizmu w spełnianiu planów i zamierzeń.    

Podczas spotkania przy kawie i słodyczach toczyły się wspólne rozmowy o codziennych trudach jakie niesie ze sobą zawód pracownika socjalnego.

Galeria zdjęć