konkurs policjaKomenda Powiatowa Policji w Nisku pragnie zaprosić uczniów szkół z terenu powiatu niżańskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: "Bezpieczne Wakacje 2023", oraz konkursie na profilaktyczny spot filmowy. Realizacja konkursów odbędzie się w terminie od 1 sierpnia do 7 października 2023r.
 
Konkurs plastyczny adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. W związku z powyższym w terminie do 7 października 2023 r. prace konkursowe należy przesłać do Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nisku.
 
Konkurs na "Spot filmowy" organizowany jest na szczeblu Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, tzn. gotowe spoty filmowe należy przesyłać bezpośrednio do Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie na adres: ul. Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów. Powyższy konkurs adresowany jest dla uczniów szkół w wieku 10-15 lat. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące konkursów (łącznie z regulaminem i zgodą na udział w konkursie) dostępne są na stronie podkarpackiej Policji pod linkiem: konkurs 1.
 
Wzorem lat ubiegłych w ramach ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", organizowany jest również konkurs plastyczno - filmowy pn. "Artystyczny przewodnik". Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie prac do 8 września 2023r. do KGP Biuro Prewencji w Warszawie. Szczegóły na stronie internetowej: konkurs 2.
 
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursach.
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt z mł.asp. Iwoną Jarosz tel. 47 826 33 49