targ bieg samochody 36Zakończenie lata nad Zalewem Podwolina w Nisku miało miejsce w sobotę 26 sierpnia. Tego dnia odbyła się również II edycja niżańskiego „Pchlego targu”.

Jak zawsze, także i tym razem, dla mieszkańców Niska i okolic przygotowano szereg imprez, które w większości działy się na placu przy wieży widokowej.

Organizatorzy – Gmina i Miasto Nisko, NCK „Sokół”, Automobilklub Stalowa Wola, Świadome Piękno Olivia Kaas Kosmetologia Holistyczna, Planeta Biegowa Nisko, Gabinet Lorem Natura i ZBKiZM stanęli na wysokości zadania, a proponowane przez nich atrakcje zostały podzielone na cztery bloki tematyczne tj.: zdrowie, motoryzacja, sport i muzyka. W pierwszym znalazł się „Festiwal świadome zdrowie”. Tu można było posłuchać prelekcji na temat zdrowia i bezpłatnie skonsultować się ze specjalistami. Ponadto dostępne były stoiska z naturalnymi produktami. Fani motoryzacji mogli podziwiać różne ciekawe pojazdy podczas III Wystawy Samochodów i Motocykli Zabytkowych. Z kolei miłośnicy sportu mogli wziąć udział w VIII edycji Biegu „Nisko na piątkę”. Niestety nie odbyły się zaplanowane koncerty z powodu nawałnicy, która w godzinach popołudniowych przeszła przez nasz region.

Dodatkową atrakcją zakończenia lata bez wątpienia był „Pchli targ”. Odwiedzający w sobotę Zalew Podwolina mieli również możliwość kąpieli i wypożyczenia kajaków.

Wyniki VIII Biegu "Nisko na piątkę": Wyniki OPEN; Wyniki KATEGORIE WIEKOWE

Galeria zdjęć