winter cup 7W sobotę 18 lutego już po raz trzeci odbył się halowy turniej piłkarski. Tym razem rozgrywki toczyły się pomiędzy zawodnikami z roczników 2014 i 2017.

Poranek rozpoczął się od skrzatów, wśród których rywalizowało 9 ekip. Zawodnicy wszystkich drużyn pokazali naprawdę wysokie umiejętności. Na koniec wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami i kartami Panini, piłkarze otrzymali puchary, a najlepsi indywidualnie statuetki.

Po południu przyszedł czas na zmagania orlików. Drużyny pokazały się z dobrej strony i do ostatnich meczów zaciekle rywalizowały. Ekipa Football Academy Nisko zajęła 2 miejsce, a Dawid został Królem Strzelców. W przerwie odbyły się konkursy dla zawodników, sprawdzana była celność i precyzja.

Podziękowania za wsparcie w organizacji turnieju składamy dla Gminy i Miasto Nisko na ręce Pana Burmistrza Waldemara Ślusarczyka oraz dla Sokół Nisko.

Dziękujemy za wspólne granie: WKS Kurzyna Grupy młodzieżowe, Lech Poznań Football Academy - Nowa Dęba, Football Academy Janów Lubelski, STS GRYF Gmina Zamość, Aquila Stalowa Wola, KP Zarzecze, KP Tanew Wólka Tanewska, Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój Rzeszów, UKS SMS STAL Mielec, Football Academy Turka.