LHS konferencjaZ wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Konferencję poświęconą kluczowemu tematowi dla naszego miasta – powstaniu terminala logistycznego LHS oraz planowanemu połączeniu z linią kolejową LHS nr 65, obejmującą trasę od mostu na rzece Bug do Sławkowa Południowego. Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Rozwój infrastruktury logistycznej to nie tylko kwestia gospodarcza, ale także strategiczna, wpływająca na rozwój lokalny oraz ogólnokrajowy. W związku z tym, chcemy zaprosić Państwa do udziału w tej istotnej konferencji, gdzie planujemy przedstawić merytoryczne aspekty powstania terminala LHS oraz integracji z linią kolejową LHS nr 65.
✅Termin: 26 marca o godzinie 11:00
✅Miejsce: Niżańskie Centrum Kultury „Sokół”, ul. Kościuszki 9, 37-400 Nisko.

Podczas konferencji omówimy plany rozwoju terminala, analizę korzyści dla lokalnej społeczności, perspektywy związane z dostępem do nowoczesnej infrastruktury logistycznej oraz przedstawione zostanie podsumowanie badania marketingowego dotyczącego budowy terminala LHS. Szczegółowo przedstawimy również koncepcję połączenia z linią kolejową, podkreślając strategiczne znaczenie tego projektu dla naszego miasta.

Agenda Konferencji obejmuje prezentacje kluczowych osób oraz panel dyskusyjny z udziałem ekspertów z dziedziny logistyki i transportu. To doskonała okazja do zadawania pytań, wyrażania opinii oraz uczestniczenia w dyskusji na temat rozwoju regionu.

Serdecznie zachęcamy Przedsiębiorców i Firmy zainteresowane udziałem w tej ważnej debacie, której celem jest identyfikacja optymalnych rozwiązań dla rozwoju regionu. Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w tym inspirującym wydarzeniu.