konkurs angielski 3Po prawie 10 latach przerwy w czwartek 11 kwietnia odbył się konkurs z języka angielskiego w dwóch kategoriach wiekowych - dla klas 4-6 i 7-8. Organizatorem konkursu na szczeblu gminnym była Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarzeczu.

Konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko pana Waldemara Ślusarczyka. Wzięło w nim udział 24 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. W kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce zajął Antoni Stefański z PSP nr 1, drugie miejsce zajęła Oliwia Hadała z PSP nr 2, a 3 miejsce zajął Kacper Matyka z PSP nr 4. W kategorii klas 7-8 pierwsze miejsce zajął Aleksander Zaleśny z PSP nr 1, drugie miejsce zajęła Aleksandra Pytlak z PSP w Zarzeczu, a trzecie miejsce Szczepan Golec z PSP nr 3.

Dziękujemy wszystkim sponsorom przede wszystkim: Burmistrzowi Gminy i Miasta Nisko, Wydawnictwu Macmillan, LGD - Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej i Starostwu Powiatowemu w Nisku. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy brali udział w pracach komisji konkursowej. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć