jubileusz kola seniorow 30Terenowe Koło PZER i I w Rudniku obchodzi w tym roku 10 - lecie samodzielnej działalności (po odłączeniu się od Stalowej Woli), więc prężnie działający zarząd postanowił zorganizować uroczyste obchody tego jubileuszu.

    Na miejsce imprezy wybrano gościnny lokal "Orle Gniazdo" w Rudniku. Tam 5 sierpnia 2017 roku o godzinie 16.oo spotkali się gospodarze - seniorzy z Rudnika - z zaproszonymi gośćmi, m.in. delegacjami trzech pozostałych kół terenowych z powiatu niżańskiego. Nisko reprezentował zarząd (w poszerzonym składzie - w sumie 10 osób) z panią prezes Władysławą Krasny na czele.
    Pani Kazimiera Socha - prezes Rejonowego Zarządu PZER i I w Rudniku - złożyła obszerne sprawozdanie  z bogatej 10 - letniej działalności. Za swe zasługi została udekorowana Złotą Odznaką PZER i I, którą otrzymała z rąk członka Zarządu Okręgowego w Rzeszowie p. Michała Świdzińskiego. Odznaczeni zostali też trzej inni zasłużeni związkowcy, a odznakę honorową otrzymał burmistrz Rudnika, p. Waldemar Grochowski.
    Potem nastąpiły gratulacje, życzenia dla jubilatów, a za ich dalszą pomyślność wzniesiono toast lampką szampana.
W części artystycznej produkowali się członkowie rudnickiego chóru seniorów "Wiklina", a gościnnie wystąpili p.p.Maria i Stanisław Berowie z Niska.
    Po smacznym obiedzie rozległy się dźwięki muzyki i seniorzy ruszyli w tany. Miłą niespodziankę przygotowała jubilatom załoga gościnnej restauracji - był to piękny okolicznościowy tort, którym wszyscy zebrani zostali sprawiedliwie obdzieleni.
    Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

                                          Tekst: L.Rem
               Zdjęcia: Stanber

Galeria zdjęć