chor echo na dniach niska 1Tegoroczne Dni Niska rozpoczęły się w sobotę przy pięknej, letniej pogodzie. Zlot zabytkowych pojazdów na placu Wolności, występy młodzieżowych zespołów na stadionie, popołudniowe biegi uliczne - wszystko to odbywało się przy sprzyjającej, słonecznej aurze.

Natomiast niedziela przywitała nas chmurami i chłodem. a około południa zaczął padać rzęsisty deszcz i padał już bez przerwy do końca dnia. Bardzo to pomieszało szyki organizatorom. Wprawdzie wszystko odbywało się zgodnie z programem - stoiska tematyczne, punkty gastronomiczne, występy estradowe, ale mieszkańcy Niska woleli zostać w domach, niż moknąć. Chwilami na scenie było więcej występujących osób niż widzów przed sceną. Taką właśnie miniwidownię miał chór "Echo", który zaśpiewał 4 piosenki:
    "Ach, to Nisko"
    "To tu, niedaleko"
    "Złota jesień"
    "Wiązanka walczyków"
Większą widownię zgromadziły tylko występy znanych artystów: Majki Jeżowskiej i zespołu "Pectus", choć trudno ich było oklaskiwać, stojąc z parasolem w ręce.
   Impreza przygotowana była naprawdę z rozmachem, ale zimno i deszcz zniechęciły mieszkańców Niska do wspólnego świętowania.

Tekst: L.Rem
Zdjęcia: M.Pelic
Stanber

chor echo na dniach niska 2chor echo na dniach niska 3chor echo na dniach niska 4chor echo na dniach niska 5chor echo na dniach niska 6chor echo na dniach niska 7chor echo na dniach niska 8chor echo na dniach niska 9chor echo na dniach niska 10chor echo na dniach niska 11chor echo na dniach niska 12chor echo na dniach niska 13chor echo na dniach niska 14chor echo na dniach niska 15chor echo na dniach niska 16