logo 2W czwartek 11 kwietnia 2024r. został rozstrzygnięty konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Nisku. Na konkurs wpłynęło 7 projektów. Uczestnikami konkursu byli uczniowie niżańskich szkół.

Po analizie komisja konkursowa przyznała główną nagrodę dla Adriana Zwolaka ucznia Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku. Wyróżnione zostały dwa projekty Julii Stępień z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 3 w Nisku oraz projekt Błażeja Ruraka z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowosielcu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcy i wyróżnionym gratulujemy. Wręczenie nagród przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko i Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miejskiej w Nisku odbędzie się 17 kwietnia 2024r. o godzinie 10 w Niżańskim Centrum Kultury Sokół w Nisku.

W konkursie oprócz nagrodzonych osób brali udział: Blanka Straczyńska uczennica Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Zarzeczu, Marcel Kucharski z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Nisku oraz Natalia Rurak z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowosielcu.

W skład komisji weszli:
Zbigniew Kotuła, Małgorzata Skalny, Iwona Nemeczek, Radosław Maziarz, Krzysztof Weber, Marcin Folta, Weronika Kowal, Adam Nowak oraz Natalia Siudak.

logo 7logo 6logo 5logo 4logo 3logo 1