gmina przyjazna seniorom crNiżańscy seniorzy od kilku miesięcy mogą uczestniczyć w programie „Gmina przyjazna Seniorom”, przystąpienie do którego potwierdzane jest ogólnopolską kartę seniora. Karta uprawnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, sklepach, instytucjach zdrowia i kultury.

W związku z powyższym zapraszamy niżańskich przedsiębiorców i właścicieli firm do udziału w Programie Ogólnopolska Karta Seniora i do jego współtworzenia.

Już ponad 500 000 seniorów dołączyło do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, a ofertę specjalną przygotowało dla nich ponad 3000 przedsiębiorców z całej Polski. Firmy i instytucje, które otrzymają stosowny certyfikat mogą oferować w ramach swojej działalności zniżki dla osób legitymujących się ogólnopolską kartą seniora.

Przedsiębiorcy, którzy już są partnerami Programu Ogólnopolska Karta Seniora stają się rozpoznawalni wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne. Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji o oferowanej zniżce na stronie internetowej. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora i jakie działania chce podejmować.

Formularz zgłoszeniowy dla właścicieli firm (.pdf)