ekologiaBurmistrz Gminy i Miasta Nisko serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym zasad realizacji projektu pn. „Ograniczenie szkodliwej niskiej emisji – montaż nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania na terenie Gminy i Miasta Nisko”, realizowanego w ramach poddziałania 3.3.2 Realizacja planów niskoemisyjnych RPO WP na lata 2014 – 2020.

Gmina i Miasto Nisko zawarła stosowną umowę na realizację przedmiotowego projektu z Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie, na podstawie której realizowany będzie w/w projekt na terenie gminy i miasta Nisko. Przedmiotem projektu jest dofinansowanie do montażu kotłów na ekogroszek, w celu ograniczenia niskiej emisji i poprawę jakości powietrza na terenie naszej gminy.

Przedmiotem spotkania będzie omówienie podstawowych zasad realizacji projektu, terminy i warunki montażu kotłów, terminy wpłat wkładu własnego przez mieszkańców, a także przedstawienie umowy właściwej na montaż kotłów w Państwa gospodarstwach domowych. Spotkanie odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 r. (czwartek) w sali narad Urzędu Gminy i Miasta Nisko. Do udziału w spotkaniu zapraszamy właścicieli budynków mieszkaniowych, których wnioski znalazły się na liście końcowej do dofinansowania w zakresie montażu kotłów na ekogroszek

W przypadku niemożności przybycia na spotkanie, prosimy o kontakt z biurem projektu pod nr tel. 15 8415 667.

Termin spotkania: 27 czerwiec 2019 r.

Miejsce: sala narad - Urząd Gminy i Miasta Nisko, ul. Plac Wolności 14, Nisko

Godz.: 16.00