ico infoOd godz. 1300 dnia 18 sierpnia 2017r. do w godz. 1900 dnia 19 sierpnia 2017r. na obszarze województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie bardzo wysokich temperatur;  od  30oC do 33oC. w dzień i od 17oC do 19oC w nocy.

             Zalecana jest ostrożność podczas przebywania na wolnej przestrzeni, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

                                                                                                            GZZK 

                                                                                                        UGiM  Nisko

Czytaj więcej...Na Placu Wolności w Nisku 15 sierpnia miały miejsce uroczyste obchody z okazji Święta Wojska Polskiego. W uroczystościach uczestniczył Julian Ozimek, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Obchody rozpoczęły się mszą świętą w Sanktuarium świętego Józefa. Następnie uczestnicy na czele z Kompanią Honorową Garnizonu Nisko, harcerzami, pocztami sztandarowymi, Mażoretkami i Orkiestrą Dętą OSP z Zarzecza przemaszerowali na Plac Wolności, gdzie odbył się Apel Poległych. W dalszej części uroczystości delegacja Garnizonu Nisko oraz przedstawicie władz złożyli wieńce pod pomnikiem Wdzięczności. Chwilę później zagrzmiała salwa honorowa.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

ico wodaW związku z awarią na Stacji Uzdatniania Wody w Nisku i planowanym jej usunięciem od wieczora godz 22:00 10.08.2017r. mogą nastąpić przerwy w dostawie wody do chwili usunięcia awarii.

Na wszelki wypadek, proszę o zrobienie sobie zapasów. Jednocześnie prosimy o maksymalną oszczędność wody.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Z poważaniem
Zbigniew Kuziora
MZK Nisko sp. z o.o.
37-400 Nisko
ul. Szklarniowa 1
tel. 15 841-55-65